Ubezpieczenia majątkowe

Ubezpieczenie zapewnia, w zależności od wybranego zakresu, ochronę nieruchomości oraz elementów stałych jej wyposażenia lub ruchomości domowych od szkód powstałych w następstwie pożaru, powodzi, wybuchu lub innych zdarzeń losowych, a także od kradzieży z włamaniem, rabunku, dewastacji, graffiti.

Ubezpieczenia dla biznesu

Potrafimy wynegocjować szczególne warunki dla Klientów naszego biura. Bez względu na to, czy prowadzisz jednoosobową firmę prywatną, czy stoisz na czele zarządu międzynarodowej korporacji. Dobierzemy ofertę właśnie dla Ciebie. ferta zawiera również ubezpieczenia NNW pracowników i komunikacyjne przedsiębiorców.

Ubezpieczenia na życie

Życie bywa nieprzewidywalne, często nasze plany i marzenia nie mogą zostać zrealizowane przez nagłe wypadki i sytuacje, których się nie spodziewamy. Warto więc przygotować się na każdą ewentualność. Ubezpieczenie jest doskonałą formą ochrony zarówno twojego życia, jak i zdrowia. Wykupienie odpowiedniej polisy to nie tylko oszczędzone w przyszłości pieniądze, ale przede wszystkim wewnętrzny spokój.

Ubezpieczenia turystyczne

Podczas podróży zagranicznej z pewnością dobrze mieć ubezpieczenie turystyczne. Każdy może ulec nieszczęśliwemu wypadkowi w każdym miejscu. Proponujemy zabezpieczenie siebie i swoich bliskich przed skutkami nieszczęśliwych wypadków, a tym samym zapewnienie ochrony 24 godzinnej, na całym świecie, w czasie pracy, w życiu prywatnym, podczas rekreacyjnego uprawiania sportu.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne OC, AC, NNW, Assistance - sprawdź, co dokładnie kryje się pod tymi nazwami, które z nich jako właściciel samochodu musisz wykupić obowiązkowo, a które są dobrowolne. Podpowiadamy też, jak z nich skorzystać, gdy przytrafi się szkoda.

Ubezpieczenia specjalistyczne

Skupiamy się na tworzeniu nietypowych rozwiązań ubezpieczeniowych i ograniczania ryzyka. Poza olbrzymią wiedzą, szczególnie ważne jest tu również doświadczenie oraz ciągłość monitorowania rynku, celem zapewnienia realizacji kryteriów pewności i realności ochrony ubezpieczeniowej.

Centrum Ubezpieczeń